SE Tuning Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SE Tuning Forum

Tuning forum for Sony Ericsson Phones
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Яки менюта

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Admin
SE Tuning Pr0
SE Tuning Pr0
Admin


Брой мнения : 72
Age : 31
Location : Burgas
Registration date : 01.11.2007

Яки менюта Empty
ПисанеЗаглавие: Яки менюта   Яки менюта Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 7:35 pm

Яки менюта Xtreme_Walkman_by_XtremeEngine

Themes + Walkman 2.0 Skin

DOWNLOAD

--------------------------------------------------------------------------------------------

Яки менюта K850_Pack

SW:W800 R1BC002

Menu + Theme + Layout + Splash + ScreenSavers

DOWNLOAD

--------------------------------------------------------------------------------------------

Яки менюта Niggaz_Menu

DOWNLOAD

--------------------------------------------------------------------------------------------

Яки менюта 1183290979_day_night_orange_pack
W800 SW-R1BC002 & W810 SW-R4EA031
меню, тема, layout, индикатор bluetooth, батария и сигнал

DOWNLOAD

--------------------------------------------------------------------------------------------

Яки менюта Dark%20Elegance%20176x220

W800 SW-R1BC002 & W810 SW-R4EA031
menu + theme + layout + battery + signal + player & radio skin
Свали: Dark Elegance 176X220
Върнете се в началото Go down
https://k750-w800.bulgarianforum.net
paiaka




Брой мнения : 1
Registration date : 28.02.2008

Яки менюта Empty
ПисанеЗаглавие: въпрос   Яки менюта Icon_minitimeЧет Фев 28, 2008 2:27 pm

искам да попитам как се слагат тези файлове за да стане така като е на скрииншота ?
Върнете се в началото Go down
denzoko

denzoko


Брой мнения : 5
Registration date : 05.03.2008

Яки менюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Яки менюта   Яки менюта Icon_minitimeСря Мар 05, 2008 7:35 pm

lol! И все пак малко повечеко инфо как се слагат ? Smile
Върнете се в началото Go down
Admin
SE Tuning Pr0
SE Tuning Pr0
Admin


Брой мнения : 72
Age : 31
Location : Burgas
Registration date : 01.11.2007

Яки менюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Яки менюта   Яки менюта Icon_minitimeЧет Мар 06, 2008 8:25 am

Теглиш xs++ 3.1 конектваш тела и отиваш на FSX там ровиш в tpa/preset/system/menu . Там слагаш menu.ml и другите картинки от неговата папка.Натескаш Shutdown и си готов
Върнете се в началото Go down
https://k750-w800.bulgarianforum.net
denzoko

denzoko


Брой мнения : 5
Registration date : 05.03.2008

Яки менюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Яки менюта   Яки менюта Icon_minitimeЧет Мар 06, 2008 4:33 pm

Ами пич, струва ми се че си поизпуснал някой моменти - когато дам на FSX, имам само бутон "start FSX" след това от директориите в лявата колонка намирам меню-то дето съм го сложил в директорията посочена от теб (и в дясната колонка ми излизат качените от мен файлове и menu.ml ) и чак тогава мога да натисна "Shutdown". Но проблема не е тука Smile натискам го пише "...Successully.." там че сичко е ОК, пускам телефона и нищооо... Shocked защо така :???
Версията ми е XS++ 3[1].1 Darwin, едвали е от програмката нещо явно аз съм объркал, моля за помощщ Sad(
Благодаря !
Върнете се в началото Go down
Admin
SE Tuning Pr0
SE Tuning Pr0
Admin


Брой мнения : 72
Age : 31
Location : Burgas
Registration date : 01.11.2007

Яки менюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Яки менюта   Яки менюта Icon_minitimeЧет Мар 06, 2008 11:15 pm

С къв телефон и къв софтуер си.Ако се наложи ще трябва да ти правя рест.
Върнете се в началото Go down
https://k750-w800.bulgarianforum.net
denzoko

denzoko


Брой мнения : 5
Registration date : 05.03.2008

Яки менюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Яки менюта   Яки менюта Icon_minitimeЧет Мар 06, 2008 11:34 pm

Ами аз наистина не споменах, щото гледам че форума е специално за K750i/W800i - да това е, със софтуер на W800i съм в кутията на K750i.
Много ще съм ти задължен ако успееш да ми помогнеш, защото вече на 20 места чета 30 теми и на всякаде различно казват, всичко пробвах и накрая един ми написа "Абе вие не разбрахте ли че К750/W800 не подържа флаш менюта" .... и почти съм се отказал... ако има няк'ва надежда.. I love you

EDIT: Гледам тва второто меню дето е K750i@W800i със K850 pack... и направо изгарям като го погледна Razz
Върнете се в началото Go down
Admin
SE Tuning Pr0
SE Tuning Pr0
Admin


Брой мнения : 72
Age : 31
Location : Burgas
Registration date : 01.11.2007

Яки менюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Яки менюта   Яки менюта Icon_minitimeСъб Мар 08, 2008 10:56 am

Тва не е флаш меню а обикновено.Един маниак е напрайл софт с флаш меню ама не го е пуснал.
Като качиш menu.ml и другите файлове в tpa/preset/system/menu и като включиш тела не ти ли излиза менюто.
Виж тва еню е на моя телефон ЦЪК
Върнете се в началото Go down
https://k750-w800.bulgarianforum.net
denzoko

denzoko


Брой мнения : 5
Registration date : 05.03.2008

Яки менюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Яки менюта   Яки менюта Icon_minitimeСъб Мар 08, 2008 3:14 pm

Admin написа:

Като качиш menu.ml и другите файлове в tpa/preset/system/menu и като включиш тела не ти ли излиза менюто.

Именно! Твойто как е станало Razz обясни ми Sad
Аз бях се наточил на унова от картината в темата дето пише K800 pack - черничкото но бих се радвал и на т'ва като твойто супер би било...
- А и друго да те питам моя сега флашнат с В800И, но ако си върна стария мейн на к750и, ще ги потдържа ли тез менюта ? Smile
Мерси Smile
Върнете се в началото Go down
Admin
SE Tuning Pr0
SE Tuning Pr0
Admin


Брой мнения : 72
Age : 31
Location : Burgas
Registration date : 01.11.2007

Яки менюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Яки менюта   Яки менюта Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 10:29 pm

Да но ако не флашнеш и FS ами само MAIN
Върнете се в началото Go down
https://k750-w800.bulgarianforum.net
denzoko

denzoko


Брой мнения : 5
Registration date : 05.03.2008

Яки менюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Яки менюта   Яки менюта Icon_minitimeПон Мар 10, 2008 12:30 am

Оправих се аз... сложих му флаш теми, които ме радват също и ми стигат... има само един последен проблем
Мога ли да компилирам файловете от флаш темите (icon1_unselected, icon1_selected..... и файла menu.ml) в една ТЕМА и просто като си я задам да се сменя меню и меню иконките без да е нужно да имам контакт с пц Smile
Кажи въобще възможно ли е...
Мерси Smile
Върнете се в началото Go down
Admin
SE Tuning Pr0
SE Tuning Pr0
Admin


Брой мнения : 72
Age : 31
Location : Burgas
Registration date : 01.11.2007

Яки менюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Яки менюта   Яки менюта Icon_minitimeПон Мар 10, 2008 10:46 pm

Възможно е но само ако имаш истинско флаш меню а на W800 няма така че трябва да са гърчим да си сложим ако меню.
Върнете се в началото Go down
https://k750-w800.bulgarianforum.net
niki
Модератор
Модератор
niki


Брой мнения : 9
Registration date : 12.04.2008

Яки менюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Яки менюта   Яки менюта Icon_minitimeСъб Апр 12, 2008 10:18 pm

Сложете още менюта.
Върнете се в началото Go down
http://mobileniki.4rumer.net/
toni_kb




Брой мнения : 1
Registration date : 15.03.2008

Яки менюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Яки менюта   Яки менюта Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:22 pm

Admin написа:
Теглиш xs++ 3.1 конектваш тела и отиваш на FSX там ровиш в tpa/preset/system/menu . Там слагаш menu.ml и другите картинки от неговата папка.Натескаш Shutdown и си готов

имам програмката влкучвам я цъкам connect след това махам батерията слагам я задържам "С" и включвам usb кабела 4акам малко и ми пише: Error: Cannot open phone communication port
Disconnected... Unplug the phone

плс помогнете много искам да си сложа некое яко меню
Върнете се в началото Go down
Admin
SE Tuning Pr0
SE Tuning Pr0
Admin


Брой мнения : 72
Age : 31
Location : Burgas
Registration date : 01.11.2007

Яки менюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Яки менюта   Яки менюта Icon_minitimeПон Ное 24, 2008 4:02 pm

първо си изтегли seus от сайта на сони ериксон и мини телефона през него.Не ти се кънектва щото намаш драйвери и като минеш през seus той сам ги инсталира
Върнете се в началото Go down
https://k750-w800.bulgarianforum.net
Sponsored content





Яки менюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Яки менюта   Яки менюта Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Яки менюта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SE Tuning Forum :: K750/W800- Флашване и тунинг :: Модинг (менюта,драйвери,пачове и т.н.)-
Идете на: